logo logo_text

Тарифікація абонентів

Шановний абоненте,

дякуємо за те, що Ви з нами, і користуєтеся послугами провайдера "Твій домовий Інтернет КУЗЯ"!

Наша мета - позбавити Вас від усіх турбот з приводу швидкості та наявності Інтернету.

Ми не переводили наших постійних клієнтів на нові тарифи, введені в 2018 році для нових абонентів, продовжуючи інвестувати значні кошти в модернізацію технологій для надання Вам максимально якісного сервісу.

У зв'язку з низкою факторів, які призвели до необхідності незначного коригування цін - інфляція, витрати на галузь, збільшення собівартості послуг - з 1 липня 2019 роки ми змушені зрівняти тарифи за користування послугами доступу до мережі Інтернет для всіх клієнтів.

Всі тарифи залішаються безлімітними, включають реальну IP адресу та 114 каналів цифрового телебачення:

  • тариф Базовий, до 60 Мбіт / c - 135 грн / міс;
  • тариф Оптимальний, до 100 Мбіт / c - 170 грн / міс;
  • тариф Реактивний - до 1000 Мбіт / c - 225 грн / міс.

Абонплати за користування послугою будуть списуватися в повному обсязі кожного першого числа місяця.

Отже, оплата місячної абонплати повинна проводитися до початку наступного місяця. Тариф діє до останнього числа календарного місяця. При здійсненні оплат через банк радимо враховувати, що банки можуть проводити Ваші кошти від 1 до 5 робочих днів. Якщо Ви користуєтесь такою системою оплати, радимо платити зазделегідь.

Оплата послуг через платіжний термінал або особистий кабінет, проводить Ваші кошті протягом 5-10 хвилин.

У разі, якщо сплата місячної абонплати проводиться після початку місяця, то її сума залишається згідно тарифу та не зменшується на кількість днів, що пройшли з початку місяця.

У вас завжди є можливість поставити інтернет на паузу, якщо ви не плануєте їм користуватися - наприклад, від'їжджаючи у відпустку. Щоб поставити інтернет на паузу, в особистому кабінеті натисніть відподвідну кнопку "Змінити налаштування послуг" - та далі натиснути кнопку "Поставити на паузу".

Таким чином, наступна оплата повинна проводитися також до 1 числа, а невикористані кошти будуть залишатися на вашому балансі.

Також, якщо ви не встигли сплатити вчасно за послуги, ви маєте можливість обрати функцію "Взяти кредит" в особистому кабінеті.

Сподіваємося на розуміння з Вашого боку! Телефонуйте або пишіть нам, якщо у Вас виникли якісь запитання по зміні вартості пакетів та системи оплати.

З повагою,

КУЗЯ, твій домовий інтернет

https://kuzia.ua/