logo logo_text

Технічний опис мережі "Кузя"

"Кузя" - це торгова марка компанії "НетАссіст", заснованої в 2004 році. "НетАссіст" має власні міжнародні підключення до інших сегментів мережі Інтернет в Москві і у Франкфурті. "НетАссіст" є першим прямим українським учасником мереж обміну трафіком DE-CIX (Німеччина) і MSK-IX (Росія), а також безпосередньо підключений до двох Tier-1 операторам ядра світової мережі Інтернет. Також "НетАссіст" є прямим учасником українських мереж обміну трафіком UA-IX і DTEL-IX, підтримуючи прямі включення до сервісів Google, Yandex, EX.UA і багатьом іншим. "НетАссіст" веде відкриту пірингову політику, постійно стежить за маршрутами передачі трафіку до інших мереж, і постійно оптимізує ці маршрути як по швидкості, так і за часом відгуку іншої мережі.
 
У 2006-му році "НетАссіст" першим в Україні підключився до мережі Інтернет наступного покоління, яка будується на базі нового Інтернет-протоколу IPv6. "НетАссіст" активно сприяє впровадженню IPv6 в Україні, зокрема, підтримуючи загальнодоступні сервіси 6to4 relay в UA-IX і єдиний в СНД безкоштовний сервіс IPv6 тунельного брокера.

Мережа Кузі побудована на базі Ethernet технології і не вимагає для роботи ніяких додаткових пристроїв на абонентській стороні (модеми, адаптери тощо).

Магістральна мережа використовує концепцію FTTB (Fiber To The Building) - волокно в кожен будинок. Оптичні волокна з кожного будинку підключені до центрального комутатора мікрорайону. У будинках розташовуються комутатори рівня доступу, до яких за допомогою мідної звитої пари підключені абоненти. Дана технологія дозволяє забезпечити високу надійність і стійкість мережі до різних факторів (відключення електроживлення, грози), так як між центральним комутатором і окремими будинками немає проміжного обладнання, і використовується екрануваний мідний кабель для підключення абонентів.

Для передачі даних по оптичних каналах Кузя використовує технології TenGigabit Ethernet (10 Гбіт / с) і Gigabit Ethernet (1Гбіт / с). Для підключення абонентів, в залежності від потреб, використовується як Fast Ethernet (100 Мбіт / с), так і Gigabit Ethernet. Кузя застосовує повністю мідний екранований кабель FTP Cat5e, це дозволяє підключенню не боятися гроз, легко перемкнути абонента на Gigabit Ethernet, і залишає заділ для безпроблемного переходу на наступні покоління швидкостей.

У разі необхідності Кузя може підключити абонента і за допомогою прямого волоконно-оптичного кабелю.
 
Якщо у Вас виникли питання по технічним особливостям підключення - служба технічної підтримки Кузі дійсно в змозі на них відповісти! Телефонуйте (044) 595 59 55 або пишіть Кузьо на електронну пошту info@kuzia.net.ua