Домовии інтернет "Кузя" - це торгова марка українського оператора зв'язку "НетАссіст", заснованого в 2004 році.
НетАссіст - учасник точок обміну трафіком UA-IX, DTEL-IX, Giganet-IX - Київ, Україна; DE-CIX, NL-IX - Франкфурт, Німеччина; AMS-IX - Амстердам, Нідерланди; LU-CIX - Беттембург (Люксембург), PL-IX - Варшава, Польща; B | IX, B-IX - Софія, Болгарія і DE-CIX - Нью-Йорк, США.
Ми є глибоко інтегрованою в світову інтернет автономною системою (AS8772), ведемо відкриту пірингову політику, постійно стежимо за маршрутами передачі трафіку до інших мереж, і постійно оптимізуємо ці маршрути як по швидкості, так і за часом відгуку іншої мережі.
У НетАссіст власні прямі включення до найбільших світових операторів і пунктів обміну трафіком, а так же оператор зв'язку безпосередньо підключений до двох Tier-1 операторам ядра світової мережі Інтернет.
У 2006-му році "НетАссіст" першим в Україні підключився до мережі Інтернет наступного покоління, яка будується на базі нового Інтернет-протоколу IPv6.
"НетАссіст" активно сприяє впровадженню IPv6 в Україні, зокрема, підтримуючи загальнодоступні сервіси 6to4 relay в UA-IX і єдиний в СНД безкоштовний сервіс IPv6 тунельного брокера.
Мережа Кузі побудована на базі Ethernet технології і не вимагає для роботи ніяких додаткових пристроїв на абонентській стороні (модеми, адаптери тощо).
Магістральна мережа використовує концепцію FTTB (Fiber To The Building) - волокно в кожен будинок. Оптичні волокна з кожного будинку підключені до центрального комутатора мікрорайону. У будинках розташовуються комутатори рівня доступу, до яких за допомогою витої пари підключені абоненти. Дана технологія дозволяє забезпечити високу надійність і стійкість мережі до різних факторів (відключення електроживлення, грози), так як між центральним комутатором і окремими будинками немає проміжного обладнання, і використовується кабель вита пара для підключення абонентів.
Для передачі даних по оптичних каналах Кузя використовує технології TenGigabit Ethernet (10 Гбіт / с) і Gigabit Ethernet (1Гбіт / с). Для підключення абонентів, в залежності від потреб, використовується як Fast Ethernet (100 Мбіт / с), так і Gigabit Ethernet. Кузя застосовує кабель виту пару, у разі необхідності Кузя може підключити абонента і за допомогою прямого волоконно-оптичного кабелю.
Якщо у Вас виникли питання по технічним особливостям підключення - служба технічної підтримки Кузі дійсно в змозі на них відповісти!