logo logo_text

Телебачення

Телебачення

Кузя спільно з партнером, пропонує 150 каналів цифрового телебачення в форматі IPTV. IPTV - це цифрове інтерактивне телебачення за допомогою якого у Вас є можливість переглядати улюблені телепередачі на телевізорі, на комп'ютері, на планшеті і навіть на смартфоні. Програму для перегляду можна скачати за посиланням - ПЛЕЕР.

Переваги

Відмінна якість зображення - цифрове мовлення з підтримкою HD. Багатоканальний звук - формат звуку 5: 1, при наявності відповідної аудіо системи. Перегляд на всіх стаціонарних та мобільних пристроях. Інтерактивні можливості: пауза, відновлення перегляду за бажанням.

Обладнання

Для перегляду IPTV на телевізорі потрібно STB приставка. Приставка (Set-Top-Box, скорочено STB) - це пристрій, що приймає цифровий сигнал, декодер і перетворює його в сигнал сумісний з ТВ-приймачем. У нас Ви можете взяти в оренду приставку AirTies 7120 за 24 грн \ міс. Заставна вартість телевізійної приставки 350 Грн. Повертаються при поверненні користувачем повністю комплектної, що працює приставки.

Перегляд на Smart TV

У разі якщо Ваш телевізор підтримує функцію Smart TV - ніяких додаткових пристроїв не потрібно. У більшості таких телевізорів є встановлені програми, такі як SS IPTV і Vintera TV, що дозволяють при підключенні до нашої мережі переглядати телепередачі безпосередньо на Телевізорі.

Заказать подключение