logo logo_text

IPv6

Сучасний Інтернет зіткнувся з нестачею Інтернет-адрес, які за аналогією з номерами телефонів в телефонного зв'язку видаються пристроям, підключеним до Мережі. Роздача вільних адрес в необмежених кількостях вже закінчена, і через кілька місяців провайдери зіткнуться з неможливістю видати кожному абоненту свою адресу. Це означає, що доступ в Інтернет "по-старому" буде утруднений, а користування деякими сервісами і ресурсами Мережі - неможливо.

Ця ситуація була спрогнозована задовго до сьогоднішнього дня. Був розроблений новий протокол роботи Інтернету, вільний від нестачі обмеженості адрес. Протокол отримав назву IPv6, і з початку тисячоліття почався активний перехід на нього з боку провайдерів.
 
Крім вирішення проблеми нестачі адрес Інтернету, включення IPv6 дасть ряд привілеїв в роботі зі звичними сайтами, наприклад, youtube.com, facebook.com, google.com - які вже підтримують IPv6 і доступні за цим протоколом з більш кращою якістю. З IPv6 краще працюють деякі сервіси Інтернету, які чутливі до глобальної досяжності адрес, наприклад, торренти і деякі види IP-телефонії.
 
Кузя повністю підтримує IPv6, і надає доступ до нового Інтернет для всіх своїх абонентів. Дізнайтеся у технічної підтримки, чи підтримує Ваше обладнання (комп'ютер, телефон, роутер, планшет) IPv6 і як включити його підтримку!
 
У мережі Кузя кожному абоненту призначається одна інтерфейсна IPv6 адреса, що змінюється зі зміною MAC-адреси підключеного пристрою.