logo logo_text
map

Відгуки

 • [ 14.07.2023 ] Ольга Перехрест (Перемоги, 15): Встановили в домі на Перемоги, 15 акумулятори, дякую, домовий Кузя, тепер і без світла інтернет буде. Взагалі на інтернет нарікань немає, тільки деяких каналів тв не вистачає, ну то таке.

 • [ 21.01.2023 ] Дмитро Бєлявський (Русової, 5): Щиро дякуємо вам, за те що у складний час блекаутів надали змогу бути на зв'язку!

 • [ 28.06.2022 ] Віктор Соколов (Лисенко, 1): Дякую технічній підтримці за вирішення питання з оплатою послуг.

 • [ 11.03.2022 ] Вікторія Лєснікова (Дорогожицька, 18): Хочу подякувати Вам, Aртем, від усіх мешканців буд.18 по вул. Дорогожицька за те, що Ви в такий складний час нас забезпечи ли інтернетом, зараз це зв’язок зі світом. Дуже дуже Вам вдячні. Хай Бог оберігає Вас і вашу родину!

 • [ 03.08.2021 ] Олександр Тарара (Борщагівська, 10-А): Незважаючи на проблеми з доступом при здійсненні підключення - майстри виконали роботу відмінно і все працює чудово!

 • [ 02.03.2021 ] Alexandra Trifonova (Артема, 10): UPD: Рейтинг відгуку змінений з 1 до 4. Компанія замінила тариф з максимального на звичайний і компенсувала первинні витрати на інтернет і оренду гігабітного порта. Витрати на рутер залишилися на мені, спритний девайс був куплений даремно. За 4 місяці користування можу сказати, що інтернет краще, ніж у Київстару. Падав всього пару разів. Думаю, що Компанія є клієнторієнтованою, принаймні прагне виправити помилки своїх співробітників всіма можливостями. Дякуємо.

 • [ 02.03.2021 ] Людмила Мідоренко (Велика Житомирська, 8): 14 січня підключили інтернет і телебачення Кузя, хочу висловити подяку Владу і Вані, а також Євгенії за професіоналізм. Хлопці все росказалі і показали, відповідали спокійно і доброзичливо на все навіть дурні вопроси

 • [ 02.03.2021 ] Людмила Мідоренко (Велика Житомирська, 8): 14 січня підключили інтернет і телебачення Кузя, хочу висловити подяку Владу і Вані, а також Євгенії за професіоналізм. Хлопці все росказалі і показали, відповідали спокійно і доброзичливо на все навіть дурні вопроси

 • [ 02.03.2021 ] Олеся Сайтаева (Прорізна, 13): Дякую майстру (на жаль не запам'ятала ім'я) з «Кузя» за настройку ТВ приставки. Дуже оперативно вирішив питання як в перший так і другий раз. Велике дякую!!!

 • [ 28.12.2020 ] Timophey Iedinak (Борщагівська, 16): Сьогодні підключали до Кузю. Підключення складне, по фасаду, ще й погода не найкраща. Не дивлячись на все це - все зробили на висоті, підключили, розповіли все і показали швидкість. Допомогли з налаштуванням роутера і порадами. Майстри в бахилах, в масці, все ввічливі і привітні. Інтернет - відповідає заявленій швидкості і якості. Дякуємо!

 • [ 20.10.2020 ] Роман Логін (Софии Русовой, 5): підключили швидко. інтернет якісний, швидкий. Задоволений. Рекомендую.

 • [ 16.10.2020 ] Viacheslav Tonkoshkur (Чавдар, 34): Сучасний сервіс, дуже уважні хлопці з тих. підтримки, зручні інструменти управління аккаунтом. Якість інтернету хороше, в разі аварій / збоїв відбувається оперативне інформування. Користуюся вже 11 років! рекомендую

 • [ 06.10.2020 ] Feliks Eduardovich (Чавдар, 38): Пару тижнів тому перейшов на інтернет провайдер Кузя, на протязі доби після подачі прийшов майстер і підключив інтернет, майстру окрема подяка, все чітко підключив перевірив всі контакти, допоміг налаштувати, хоча і сам непогано розбираюся, залишив свій контак в разі якщо що то знадобиться, поки за 2-3 тижні роботи збоїв, не було !!

 • [ 13.12.2017 ] Артём (пр. Победы, 21): Мастер бедный работал с 11.15 до 19.30 но всё сделал качественно, при том что ему приходилось по несколько раз бегать на чердак соседнего подъезда, а потом на чердак нашего. Интернет и тв по качеству абсолютно устраивают, особенно если сравнивать с "ВОЛЯ". СПасибо

 • [ 01.09.2017 ] Антон (Прорезная, 13): Пользуюсь вашими услугами третий месяц. За все время было два сбоя во время грозы и ситуация была исправлена менее чем за минуту, после автоматической перезагрузки оборудования. Интернет быстрый и стабильный. IPTV, на 150 каналов - также ок, но хотелось бы чтобы добавили больше каналов в HD

 • [ 12.07.2017 ] Володимир (Златоустівська 50): Досвід спілкування з вашими клієнтами, плюс відгуки в інтернеті привели до усвідомленого рішення - підключитися.

 • [ 02.07.2017 ] Данило (Черновола 26/2): Перепробували всіх операторів в будинку і вирішили зупинитися на Кузі

 • [ 28.06.2017 ] Олександр (Чеховський пер. 11): я за здорову конкуренцію і проти монополій

 • [ 18.06.2017 ] Марія (Борисоглібска 8/1): Наразі користуюся Кузею, тому що раніше був Укртелеком, а він дістав

 • [ 07.06.2017 ] Сергій (Черновола 25): Вирішив підключитися, так як отримав хороші рекомендації від консьєржа в будинку

 • [ 01.06.2017 ] Вікторія (пр. Голосієвський 19): Дізналася про вас з інтернету, підключилася бо люблю ДОМОВЯТ

 • [ 18.05.2017 ] Анатолій (Кудрявська 31/33): Побачив оголошення в ліфті. Вирішив переключитись, так як Воля вже дістала.

 • [ 16.05.2017 ] Станіслав (Прорізна 23а): Дізнався від сусідів. Якість краще, конкурентоспроможний.

 • [ 06.05.2017 ] Віктор (Малопідвальна 15): Був клієнтом за іншою адресою. Влаштовує співвідношення ціна / якість. Безаварійна робота.

 • [ 04.05.2017 ] Марія (Чеховський 11): Про можливість підключення дізналася від працівників вашої фірми, які розносили рекламки в моєму під'їзді. Вирішила підключитися тому, що ваш провайдер має якісні переваги над фірмами конкурентами: 1) цілодобова підтримка; 2) можливість підключення вже на наступний день після подачі заявки - оперативність; 3) легко дозвониться оператору; 4) швидкісний інтернет, якісне підключення та інші технічні переваги; 5) ціна - середня ринкова, що так само є перевагою.

advantages

Переваги

 • Ми - команда фахівців об'єднаних метою надавати якісні послуги

 • Для клієнтів ми відкриті і показуємо що про нас думають

 • Свої канали на UA-IX, DTEL-IX, Giganet-IX, 1-IX, DE-CIX, NL-IX, AMS-IX, LU-CIX, PL-IX, B-IX, ESPAN-IX

 • У Кузі для абонентів - кабель вита пара

 • Оплати через термінали, картки, банки

«Кузя» - Інтернет нового покоління

Вважаєш, що обрав кращий Інтернет в місті? Тоді ти точно не в курсі про нові можливості мережі «Кузя». Це Інтернет на основі передової технології IPv6, який працює швидко, якісно і ніколи не створює проблем. Тарифи - приємно дивують і не обмежують швидкість доступу до IPv6-ресурсів.

«Кузя» - це твій домовий Інтернет. Підключайся зараз — і він стане твоїм кращим другом!

Вигода для абонентів

Доступно в мережі «Кузя» — цифрове інтерактивне телебачення, 100 телеканалів та високошвидкісний Інтернет - до 1000 Мб / с.
Підключайся і отримуй:

Можливості Інтернету:

• постійна IPv4 та блок /48 IPv6-адрес на весь час роботи з мережею;
• стабільно висока швидкість незалежно від обсягу трафіку;
• місяць безкоштовного Інтернету при переході з іншого провайдера, який працює за технологією Ethernet;
• бонус при підключенні друга.

Можливості телебачення:

• улюблені фільми і телепередачі в HD-якості з бездоганним звуком;
• інтерактивні функції: можливість перегляду відео на будь-яких пристроях, програма телепередач EPG;
• Перегляд відео безпосередньо (без додаткових пристроїв) на телевізорі з підтримкою Smart TV або комп'ютері.


Кузя пропонує абонентам прозорі умови співпраці, техпідтримку в режимі 24/7, допомогу майстра в обслуговуванні, а також можливість відключення без розірвання договору.

Інтернет-провайдер «Кузя» пропонує телекомунікаційні послуги на будь-який смак і вимоги. Це можливість для жителів Києва отримати доступ до мережі і телебачення високої якості за доступною ціною. Найекономнішим клієнтам пропонується вибрати відразу обидві послуги: телебачення та Інтернет. Економія в цьому випадку буде значною, плюс - набагато зручніше отримувати послуги від одного провайдера.

Можливості Інтернету «Кузя» вже оцінили такі компанії, як:

1. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України.
2. Вищий адміністративний суд України.
3. Громадська організація «Громадське радіо».
4. Центральна лабораторія з аналізу якості лікарських засобів.
5. НПП «Металургпром».
6. Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ».

Мережа «Кузя» була обрана для підключення майданчиків Євробачення-2017 і отримала численні захоплені відгуки користувачів. Більше 300 будинків у різних районах столиці вже підключилися до нашого Інтернету і насолоджуються усіма його перевагами.

Замовити підключення
 

Твій домовий інтернет Кузя - для домашніх користувачів, корпоративний сегмент обслуговує компанія ЕН-Лайн, яка підключає високошвидкісний Інтернет на базі власної волоконно-оптичної мережі за технологією FTTB-Ethernet, FTTH в офісах, бізнес-центрах, ресторанах, кафе, навчальних закладах і на заходах

«ЕН-Лайн» - учасник точок обміну трафіком UA-IX, DTEL-IX, Giganet-IX - Київ, Україна;
а також використовує тільки найкращі європейські точки обміну трафіком
DE-CIX, NL-IX - Франкфурт, Німеччина;
AMS-IX - Амстердам, Нідерланди;
LU-CIX - Беттембург (Люксембург),
PL-IX - Варшава, Польща;
B | IX, B-IX - Софія, Болгарія;
Espan-IX, Мадрид, Іспанія;
а також підключення до Tier-1 операторів:
Level3 (Lumen, Centurylink) 
NTT (Global IP Network)
Telia (twelve99, arelion)

«ЕН-лайн» веде відкриту пірингову політику, постійно стежить за маршрутами передачі трафіку до інших мереж, і постійно оптимізує ці маршрути як по швидкості, так і за часом відгуку іншої мережі. ​

Замовити бізнес підключення

 

 

Технологічні переваги Інтернету «Кузя»

 

Оскільки мережа Інтернет-провайдера «Кузя» передбачає передачу даних за технологією Ethernet, то абоненту не буде потрібно докуповувати додаткове обладнання. Економно, значить - вигідно.

Телекомунікаційна мережа побудована на застосуванні концепції FTTB (Fiber to the Building) - волокно в кожен будинок. В архітектурі мережі використовується волоконно-оптичний кабель, який підводиться до багатоквартирного будинку з заключним підключенням кожної окремої квартири до центрального комутатора. Головна перевага технології FTTB в тому, що забезпечується стабільність мережі при будь-яких умовах.

Застосування оптичних каналів передачі даних засноване на технологіях:

• TenGigabit Ethernet - 10 Гбіт / с;
• Gigabit Ethernet - 1Гбіт / с;
• Fast Ethernet - 100 Мбіт / с;
• GPON - від 100 Мбіт / с до 10 Гбіт / с.

Для підключення до мережі використовується кабель типу «звита пара», завдяки чому забезпечується стійкість до різних факторів і можливість переходу на більш високу швидкість передачі даних (в залежності від побажань абонента).
Для підключення за технологією GPON — використовується оптоволоконний кабель та оптичний модем.

У мережі «Кузя» використовується адресний простір IPv6, що надає адреси в 128-бітному форматі. При підключенні абонент отримує блок /48 реальних статичних IPv6-адрес, що усуває безліч незручностей і підвищує функціональність певних Інтернет-додатків.

 «Кузя» - кращий Інтернет для бізнесу і домашнього користування. Підключайтеся вже сьогодні і оцінить всі переваги передових телекомунікаційних технологій!

Замовити підключення