logo logo_text

Тарифікація інтернет-послуг

27 Серпня 2020

Шановний абоненте,

дякуємо за те, що Ви з нами, і користуєтеся послугами провайдера "Твій домовий Інтернет КУЗЯ"!

В серпні 2020 року ми модернізували програмне забезпечення та обладнання, завдяки чому стабільність працездатності мережи буде підвищено.

Ми надаємо доступ до українських і закордонних серверів на швидкості до 1Гбіт / с (100 Мбайт / с) та робимо все, щоб позбавити Вас від усіх турбот з приводу швидкості та наявності Інтернету.

Ми не підвищували з минулого року нашим постійним клієнтам тарифи, продовжуючи модернізацію технологій для надання Вам максимально якісного сервісу. У зв’язку із збільшенням собівартості послуг з 1 жовтня 2020 року ми змушені підняти вартість користування послугами до існуючих тарифів доступу до мережі Інтернет для всіх клієнтів, як зазначено на сайті з 2019 року https://kuzia.ua/tarifyi/internet :

* тариф Базовий, до 60 Мбіт / c - 150 грн / міс;
* тариф Оптимальний, до 100 Мбіт / c - 190 грн / міс;
* тариф Реактивний - до 1000 Мбіт / c - 250 грн / міс.


У вас завжди є можливість поставити інтернет на паузу, якщо ви не плануєте їм користуватися - наприклад, від’їжджаючи у відпустку.
Таким чином, наступна оплата повинна проводитися також до 1 числа, а невикористані кошти будуть залишатися на вашому балансі.
Також, якщо ви не встигли сплатити вчасно за послуги, ви маєте можливість взяти кредит, звертайтеся для цього цілодобово до техпідтримки.

З повагою,

КУЗЯ, твій домовий інтернет
https://kuzia.ua/
+380445955955