logo logo_text

Регіональна конференція RIPE NCC

13 Липня 2019

Вперше в Україні 24-25 вересня 2019 року відбудуться Дні RIPE NCC в Києві!

Мета конференції - презентувати останні розробки в Інтернет-індустрії, обговорити і вирішити питання і пропозиції, що стосуються регіональної і всесвітньї інтернет-спільноти. Це відмінна можливість розповісти про свій досвід і дізнатися про найбільш передових світових технологіях. Посилання на захід:  https://www.ripe.net/participate/meetings/regional-meetings/regional-meeting-kyiv  

RIPE NCC контролює розподіл і реєстрацію Інтернет-ресурсів (адрес IPv4, IPv6-адрес і номерів автономних систем) в нашому регіоні.

Регіональні зустрічі RIPE NCC регулярно проходять по всій зоні роботи в Європі, Середній і частини Центральної Азії. Це дуже успішні і визнані заходи, які об'єднують Інтернет сервіс провайдерів (ISPs), уряду і ключових гравців в глобальній та місцевії Інтернет індустрії.

Очікувана кількість учасників - 250 осіб. Конференція складатиметься з пленарних презентацій, тривалих перерв на каву, обідів і вечірнього соціального заходу 24 вересня, де буде достатньо часу для учасників, щоб зустрітися віч-на-віч.

Дні RIPE NCC в Києві відкриті для всіх бажаючих, участь безкоштовна, реєстрація за посиланням: https://www.ripe.net/s/regional-meeting-kyiv-register

Також ви можете підготувати виступ, відправивши організаторам презентацію англійською мовою, деталі за посиланням: https://www.ripe.net/participate/meetings/regional- meetings/ripe-ncc-days-kyiv/call-for-presentations .

Організатор з боку України і приймаюча сторона - компанія  «НетАссист». Місце проведення: м.Київ, конференц-хол «Хрещатик». 

Срібний спонсор першої Київської конференції RIPE NCC - оператор системних рішень АДАМАНТ

Спонсор трансляції - креативний україноцентричний незалежний інформаційно аналітичний волонтерський канал I-UA.TV

Конференція відбудеться за підтримки Інтернет Асоціації України

З питань партнерства та спонсорства звертайтеся:

Олександра Аскоченська   +380445955959 

https://netassist.ua/