logo logo_text

Підвищення тарифів

07 Серпня 2019

Шановний абоненте,

дякуємо за те, що Ви з нами, і користуєтеся послугами провайдера "Твій домовий Інтернет КУЗЯ"! Наша мета - позбавити Вас від усіх турбот з приводу швидкості та наявності Інтернету.

Ми не підвищували нашим постійним клієнтам з грудня 2017 року тарифи, продовжуючи інвестувати значні кошти в модернізацію технологій для надання Вам максимально якісного сервісу.

У зв’язку з низкою факторів, які призвели до необхідності незначного коригування цін - інфляція, витрати на галузь, збільшення собівартості послуг - з 1 жовтня 2019 року ми змушені підняти тарифи за користування послугами доступу до мережі Інтернет для всіх клієнтів.

Всі тарифи залішаються безлімітними, включають реальну IP адресу та 114 каналів цифрового телебачення:

* тариф Базовий, до 60 Мбіт / c - 150 грн / міс;

* тариф Оптимальний, до 100 Мбіт / c - 190 грн / міс;

* тариф Реактивний - до 1000 Мбіт / c - 250 грн / міс.

Абонплати за користування послугою будуть списуватися в повному обсязі кожного першого числа місяця.

У вас завжди є можливість поставити інтернет на паузу, якщо ви не плануєте їм користуватися - наприклад, від’їжджаючи у відпустку.

Щоб поставити інтернет на паузу, в особистому кабінеті натисніть відподвідну кнопку "Змінити налаштування послуг" - та далі натиснути кнопку "Поставити на паузу".

Таким чином, наступна оплата повинна проводитися також до 1 числа, а невикористані кошти будуть залишатися на вашому балансі.

Також, якщо ви не встигли сплатити вчасно за послуги, ви маєте можливість обрати функцію "Взяти кредит" в особистому кабінеті.

З повагою,

КУЗЯ, твій домовий інтернет

https://kuzia.ua/